4med logo

Dlaczego my?

Made in Poland – Czy wiesz, że cały proces tworzenia naszych urządzeń odbywa się w Polsce? Zaczynając od pomysłu, designu, poprzez produkcję, a kończąc na dystrybucji oraz usługach serwisowych i szkoleniowych. Efekty naszej pracy to zasługa zgranego teamu od lat działającego w branży Beauty, a nasze pomysły są odpowiedzią na potrzeby klientów stale rozwijającego się rynku kosmetologicznego.

Nowoczesne technologie – Niezawodna technologia to klucz do sukcesu każdego urządzenia. Zależy nam aby przeprowadzane na naszym sprzęcie zabiegi przynosiły oczekiwane rezultaty a jednocześnie były bezpieczne dla klientów gabinetów beauty. Przed wprowadzeniem urządzenia na rynek wykonujemy szereg analiz i testów, w celu zoptymalizowania jego parametrów i zwiększenia efektywności zabiegowej.

Niepowtarzalny design  - Wygląd urządzenia to jeden z  kluczowych  elementów,  który przyciąga wzrok klienta. Mając to na uwadze, przy projektowaniu naszych urządzeń, postawiliśmy na elegancję połączoną z prostotą, ale nie zapomnieliśmy też o wytrzymałości. Obudowy naszych sprzętów tworzone są z niezwykle trwałych materiałów, które posiadają wszelkie atesty, pozwalające na stosowanie ich w gabinetach medycznych, kosmetologicznych czy laboratoriach.

Opis firmy

4med

Made in Poland, made with passion

Firma 4MED powstała z pasji i zaangażowania ludzi, którzy od lat związani się z branżą Beauty. Naszym głównym celem jest projektowanie i wprowadzanie na polski i światowy rynek innowacyjnych urządzeń kosmetologicznych i do Medycyny Estetycznej.  Wieloletnie  doświadczenie pozwala nam na tworzenie niezawodnych technologicznie i unikalnych designersko sprzętów, które zwiększą zyski Twojego salonu, a co najważniejsze, zadowolenie Twoich klientów. W naszej firmie stawiamy na ludzi z bogatą wiedzą kosmetologiczną i medyczną, ponieważ wiemy, że profesjonalne  szkolenie pozwoli Państwu w pełni wykorzystać potencjał naszych urządzeń. Główne filary 4MED to technologia, design  oraz wiedza i właśnie to połączenie sprawia, że jesteśmy liderem branży Beauty.

Zapraszamy do współpracy

Z myślą o stałym rozwoju naszej firmy, poszukujemy dystrybutorów na terenie Polski oraz za granicą, chętnych do nawiązania stałej współpracy.

Zostań
dystrybutorem
closearrow-circle-o-downfacebookbarsellipsis-vinstagram