4med logo
Polski producent urządzeń kosmetycznych 4MED

Polski producent urządzeń kosmetycznych 4MED

Rynek branży beauty w Polsce to niezwykle dynamiczna i szybko rozwijająca się gałąź gospodarki. Profesjonaliści bacznie śledzą nowe trendy i innowacje z całego świata. Co roku możemy zaobserwować pojawienie się nowych technologii czy urządzeń kosmetycznych, które szybko stają się popularne wśród licznych klientów salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej. Właściciele gabinetów kosmetycznych często borykają się z pytaniami: jaki sprzęt kosmetyczny wybrać do gabinetu, aby spełnić oczekiwania klientów? Który producent urządzeń kosmetycznych jest godzien zaufania?

Producent innowacyjnych urządzeń kosmetycznych - co robimy? 

Na polskim rynku kosmetologii pojawił się producent sprzętu kosmetycznego wysokiej jakości, stawiający na innowacyjne technologie, najlepsze komponenty urządzeń oraz estetyczne wykonanie z najlepszych materiałów. 4MED to marka utworzona przez Cosmed24, lidera wśród dystrybutorów urządzeń kosmetycznych i preparatów do medycyny estetycznej, który w branży beauty z powodzeniem działa od wielu lat. 4MED to projekt, który od dawna tkwił w naszych umysłach jako pomysł, ale potrzebowaliśmy czasu, aby dopracować go w szczegółach i zaoferować naszym klientom wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne.

Nasz sprzęt kosmetyczny opiera się na najnowocześniejszych technologiach, tak, aby podążać za aktualnymi trendami panującymi na rynku. Poza tym postawiliśmy na spójny, prosty, ale elegancki i nowoczesny design urządzeń kosmetycznych, które staną się ozdobą gabinetów kosmetycznych. Obudowy urządzeń kosmetycznych 4MED wykonane są z niezwykle trwałego syntetycznego materiału, w strukturze przypominającego kamień, który posiada wszelkie atesty do stosowania salonach kosmetycznych czy gabinetach medycyny estetycznej. Materiał jest odporny na działanie środków czyszczących i dezynfekujących.

Nasze doświadczenie budowaliśmy przez lata działalności w branży beauty jako wiodący dystrybutor urządzeń kosmetycznych, medycznych, preparatów do medycyny estetycznej, a także organizator szkoleń z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej czy obsługi sprzętu. Po długim okresie działalności na rynku kosmetologii postanowiliśmy zaistnieć także jako producent urządzeń kosmetycznych, aby móc zaoferować naszym klientom sprzęt najwyższej jakości, taki, na którym sami chcielibyśmy pracować. Nasze projekty to owoc wieloletniej działalności, testowania wielu urządzeń i różnych technologii, a także efekt rozmów z naszymi klientami podczas szkoleń, targów czy spotkań. Staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających profesjonalistów!

Producenci urządzeń kosmetycznych w Polsce - na co zwrócić uwagę?

Właściciele gabinetów kosmetycznych, szukający urządzeń kosmetycznych, często stają przed trudnym wyborem pomiędzy różnymi sprzętami i mogą czuć się przytłoczeni ilością dostępnych ofert. Rynek urządzeń kosmetycznych w Polsce w dużej mierze bazuje na sprzętach sprowadzanych z Chin. Nie ma w tym oczywiście nic złego i jako firma Cosmed24 przez wiele lat działaliśmy i działamy jako dystrybutor urządzeń z różnych państw, w tym także z Chin. Sprzęt kosmetyczny z Chin ma swoich wielu zwolenników, głównie ze względu na korzystne ceny. Niestety serwis i sprowadzanie części w niektórych przypadkach mogą okazać się problematyczne, dlatego postanowiliśmy poszukać innego rozwiązania.

Proces tworzenia naszych urządzeń odbywa się w Polsce, dzięki czemu mamy nad nim kontrolę przez cały czas- od pomysłu, przez produkcję urządzeń kosmetycznych, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jest to ważny aspekt z punktu widzenia klienta, chociażby ze względu na dostępne od ręki części zamienne. W przypadku jakiekolwiek usterki czy przeglądu nasz zespół doświadczonych serwisantów może szybko zdiagnozować i naprawić problem, aby sprzęt kosmetyczny nie był wyłączony z użytkowania zbyt długo.

Przy wyborze urządzeń kosmetycznych do gabinetu należy kierować się przede wszystkim jakością oferowanego sprzętu. Na rynku obecnie dostępnych jest setki ofert różnych urządzeń od wielu producentów. Niestety nie wszystkie urządzenia kosmetyczne spełniają określone wymogi, warunkujące używanie ich do zabiegów na klientach. Nasza firma przywiązuje ogromną wagę do tego, aby produkowane przez nas urządzenia były zgodne z normami jakości. Wszystkie urządzenia kosmetyczne 4MED spełniają najwyższe europejskie standardy jakości i są zgodne z normą ISO 9001, co zostało potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Dlaczego warto wybrać 4MED jako producenta urządzeń kosmetycznych?

4MED jako marka bazuje na wieloletnim doświadczeniu ekspertów w branży kosmetycznej- zarówno projektantów, techników, serwisantów jak i szkoleniowców, którzy chętnie dzielą się zdobytą wiedzą podczas szkoleń z różnych technologii. Jesteśmy zespołem, który za cel stawia sobie produkcję urządzeń kosmetycznych najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Urządzenia kosmetyczne 4MED to nowoczesne technologie, sprawdzone podzespoły, trwałe materiały i nowoczesny design. Wszystkie te elementy połączyliśmy w naszych projektach, aby zabiegi były jeszcze efektywniejsze, a każde urządzenie było ozdobą gabinetu.

Każde nasze urządzenie, zanim jeszcze trafi do sprzedaży, przechodzi proces certyfikacji jakości. Jako producent urządzeń kosmetycznych działamy zgodnie ze standardem ISO 9001, a spełnianie najwyższych oczekiwań naszych klientów jest dla nas priorytetem. Wdrożenie normy oznacza m.in. spełnienie odpowiednich warunków produkcji urządzeń kosmetycznych oraz standaryzacji procesu gwarancyjnego i serwisowego.

Urządzenia kosmetyczne 4MED to także wysoka jakość wykończenia. Długo szukaliśmy odpowiedniego materiału do użycia jako obudowy w naszych sprzętach. Nie byliśmy zadowoleni ze standardowych tworzyw, które często po niedługim czasie użytkowania i konserwacji urządzenia w gabinecie kosmetycznym odbarwiały się pod wpływem działania środków czyszczących i dezynfekujących. Nie chcieliśmy także używać obudów wykonanych z metali, gdyż w naszych projektach stawiamy również na estetykę. Po wielu miesiącach poszukiwań i rozmów z potencjalnymi dostawcami, zdecydowaliśmy się na niezwykle trwałe i eleganckie tworzywo, tzw. Solid Surface. Mieszanka akrylu, naturalnych pigmentów i minerałów tworzy doskonale gładką, twardą, nieporowatą powierzchnię. Dlaczego wybraliśmy właśnie ten materiał? Bo uważamy, że świetnie nadaje się do salonów kosmetycznych czy medycyny estetycznej, gdzie tak ważna jest higiena i dezynfekcja. Tworzywo typu Solid Surface charakteryzuje się wysoką trwałością, łatwością konserwacji i wysoką higienicznością. 4MED to nie tylko wysokiej jakości urządzenia kosmetyczne ale także ogromna baza wiedzy poparta latami doświadczenia w branży. Po zakupie urządzenia kosmetycznego 4MED, jeden z naszych doświadczonych szkoleniowców przeprowadza teoretyczne i praktyczne szkolenie z danej technologii. Chętnie służymy radą także po zakończonym szkoleniu- nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania i rozwieją wątpliwości. Dzięki temu przeprowadzenie zabiegów i dostosowanie parametrów do indywidualnych potrzeb danego klienta nie będzie skomplikowane

Nasze urządzenia oraz serwis

Obecnie dostępne są trzy urządzenia kosmetyczne sygnowane marką 4MED: laser diodowy do depilacji DepiLéa, radiofrekwencja mikroigłowa ClairFrax oraz tunelowy sterylizator powietrza Purello. Wszystkie nasze urządzenia charakteryzuje spójny i elegancki design oraz wykończenie trwałymi i odpornymi materiałami typu Solid Surface. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprzęt kosmetyczny 4MED sprostał oczekiwaniom wymagających klientów, poprzez użycie najnowocześniejszych technologii.

Laser diodowy do depilacji DepiLéa wykorzystuje technologię 3Waves, która maksymalizuje efekty zabiegowe poprzez użycie trzech długości fali, emitowanych podczas jednego impulsu. Włos uszkadzany jest na różnych głębokościach, dzięki czemu skuteczność zabiegu depilacji laserowej jest większa niż w przypadku zastosowania lasera emitującego jedną długość fali.

Urządzenie kosmetyczne do radiofrekwencji mikroigłowej (RF mikroigłowa) ClairFrax zostało wyposażone w technologię ThermoNeedles, która łączy działanie fali radiowej z mikronakłuwaniem skóry. Połączenie tych dwóch technologii w jednym urządzeniu to rewolucja w zabiegach odmładzających. Urządzenie widocznie poprawia kondycję skóry, usuwając oznaki starzenia, zagęszczając skórę. Dzięki mechaniczno- termicznemu kontrolowanemu uszkodzeniu skóry na odpowiedniej głębokości dochodzi do zintensyfikowania procesu neokolagenezy, czego efektem jest lepsze napięcie skóry.

Purello to tunelowy sterylizator powietrza, który powinien znaleźć się w każdym gabinecie kosmetycznym. Lampy emitujące promieniowanie UV-C eliminują chorobotwórcze mikroorganizmy, znajdujące się w powietrzu, takie jak bakterie, wirusy czy grzyby. Dodatkowo zainstalowany filtr węglowy oczyszcza powietrze ze szkodliwych organicznych zanieczyszczeń gazowych, a także nieprzyjemnych zapachów. Zastosowanie systemu przepływu powietrza przez lampy pozwoliło na ich osłonięcie, dzięki czemu nie ma potrzeby opuszczania pomieszczenia podczas procesu sterylizacji.

Jeżeli zależy Ci na zadowoleniu Twoich klientów, a w swoim gabinecie chcesz mieć urządzenia kosmetyczne najwyższej jakości, które wykorzystują innowacyjne technologie, to marka 4MED została stworzona właśnie dla Ciebie!

closearrow-circle-o-downfacebookbarsellipsis-vinstagram